najnowsze-info-lodz.pl

Bardzo dobry mecz kapitana reprezentacji Polski. Triumfator Ligi Mistrzów bez większych problemów zwycięża drużynę Augsburga!

Bardzo dobry mecz kapitana reprezentacji Polski. Triumfator Ligi Mistrzów bez większych problemów zwycięża drużynę Augsburga!

26.01.2021, 12:39

Kapitan reprezentacji Polski jest imponującym piłkarzem i sympatycy zmagań piłkarskich w naszym kraju od dawna mają świadomość tego. Podstawowy gracz Bawarczyków, czyli mistrza Niemiec w każdym starciu udowadnia, że jest aktualnie najlepszym piłkarzem na Starym Kontynencie. Nikogo nie dziwi więc to, iż znowu poprowadził swój klub do triumfu w rozgrywkach Bundesligi. W środę przeciwnikiem Bayernu Monachium była drużyna Augsburga. W koszulce tej drużyny broni Gikiewicz Rafał, który gra na bramce.| Na pozycji broniącego w koszulce tego zespołu gra Gikiewicz. Tylko jedną bramkę mogli podziwiać fani w tym pojedynku. Kapitan naszej reprezentacji był strzelcem bramki, która przypieczętowała trzy punkty Bayernowi, gdyż w sposób pewny egzekwował karny rzut w 13. minucie tego meczu. Trzeba wiedzieć o tym, że zwycięstwo mistrzów Bundesligi być mogło okazalsze, lecz bardzo dobry mecz rozegrał Rafał Gikiewicz, który miał kilka skutecznych interwencji. Triumf w tym starciu umożliwiła drużynie mistrza Bundesligi umocnić się na prowadzeniu w tabeli Bundesligi. Robert Lewandowski został ściągnięty po 66. minutach, ponieważ doznał kontuzji.

W poprzednich tygodniach triumfator Ligi Mistrzów zupełnie nie był podobny do drużyny, która w zeszłym sezonie wygrywała wszystkie możliwe turnieje na Starym Kontynencie. Już od pierwszych minut tego spotkania mieliśmy okazję zobaczyć, iż Bayern pragnie zaprezentować się z najlepszej perspektywy. Piłkarze Flicka rozpoczęli to starcie niezwykle intensywnie i szybko zdołali strzelić gola. Trzeba zwrócić uwagę na to, iż to nie był perfekcyjny występ ze strony piłkarzy mistrza kraju. Mimo to, iż rywal Bayernu nie tworzył za dużo groźny akcji to Bayern Monachium nie umiał ustrzelić więcej goli. W tym miejscu trzeba aprobować Gikiewicza Rafała, który w tym pojedynku zaprezentował się naprawdę dobrze. Efektywność była olbrzymim problemem mistrza Bundesligi. Piłkarze mistrza Niemiec oddali na bramkę bronioną przez golkipera z Polski mnóstwo uderzeń, ale byli w stanie trafić tylko jedną bramkę. Triumf umożliwił triumfatorowi Ligi Mistrzów wzmocnić się na pierwszym miejscu w tabeli ligi niemieckiej. Rozgrywka o krajowe mistrzostwo zapowiada się niezwykle ciekawie. Na pewno finalne rozstrzygnięcie nie przyjdzie z taką łatwością, jak w poprzednich latach, kiedy Bayern Monachium deklasował swoich rywali.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij