najnowsze-info-lodz.pl

Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Przedstawiona przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt słaba na finał konkursu Eurowizji!

Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji. Przedstawiona przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt słaba na finał konkursu Eurowizji!

26.05.2021, 11:05

Polska z reguły nie urzekała publiki w trakcie zawodach Eurowizji i dobrze mieć tego świadomość. Na ogół naszego kraju największym rezultatem jest zakwalifikowanie się do finału konkursu, w którym zdobywaliśmy odległe miejsca. Eurowizja została odwołana w roku ubiegłym, ponieważ rozprzestrzeniała się epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, ale też całą planetę. Reprezentantem naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał marzenie wprawić w zachwyt smakoszy muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Z wskazania reprezentanta naszego kraju sporo reporterów nie było uradowanych, jednakże w rozrachunku końcowym do zmiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz z kolei byliśmy zobligowani żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Rafał Brzozowski, który na Eurowizji nie skokietował fanów muzyki w Europie i właśnie dlatego wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Widzowie z naszego kraju bez cienia wątpliwości są już niezwykle zamroczeni tego typu rezultatem. "The Ride" a więc piosnka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu kiepska i dobrze to przyznać. Nie ma nic efektownego w tym kawałku co może wprawić w zachwyt fanów muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, podczas którego ambasador Polski nie umie zakwalifikować się do fazy finałowej. Od dawna wskazanie reprezentantów naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie idzie Polakom zbyt dobrze i z pewnością można zrozumieć. Warto w takim wypadku mieć nadzieję na to, że w następnych latach nasze Państwo da radę dostać się do starcia finałowego o wygraną w konkursie piosenki europejskiej. Naprawdę ważne w tym przypadku jest to, aby wskazać prawidłowego piosenkarza, który będzie potrafił zemocjonować publikę europejską. W sytuacji przeciwnej ponownie nie damy rady do starcia finałowego w turnieju piosenki europejskiej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij