najnowsze-info-lodz.pl

Pojawi się wkrótce najnowszy system weryfikacyjny na portalu Netflix. Rozdzielanie konta z najbliższymi może być zdecydowanie bardziej złożone!

Pojawi się wkrótce najnowszy system weryfikacyjny na portalu Netflix. Rozdzielanie konta z najbliższymi może być zdecydowanie bardziej złożone!

08.06.2021, 08:15

Wielbiciele filmów i odcinkowych produkcji mogą być delikatnie zdenerwowani, gdyż z internetowej sieci spływają bolesne ogłoszenia. Nazywana jako Netflix platforma internetowa z VOD myśli nad tym aby uniemożliwić abonentom współdzielenie kont. Do tego momentu była to strasznie poręczna i niezwykle rozpoznawalna praktyka. Za pojedynczy abonament opłaty reguluje kilku abonentów i oni mają możliwość zamieszkiwać w różnych pomieszczeniach. Strona VOD Netflix w rozrachunku ostatecznym nie ogłosiła totalnego zakazania dzielenia kont, ale zdecydowała stworzyć pewne ograniczenie. Platforma VOD Netflix planuje to by powstrzymać kont współdzielenie użytkownikom, którzy nie zamieszkują w jednym mieszkaniu. Na telewizorowym ekranie będzie się ukazywać obwieszczenie, które na calu ma wymusić na konsumencie uwierzytelnienie tego, iż jest głównym posiadaczem. Potwierdzający kod na dany adres lub telefoniczny numer planuje wysyłać ten lider pośród internetowych serwisów VOD. W przypadku jak ten osoby korzystające z konta muszą być świadomi faktu, że wystąpią przeobrażania w używaniu z internetowego portalu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij