najnowsze-info-lodz.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

26.09.2020, 12:12

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi fanów nie tylko wyjątkowym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale także ilością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Organizatorzy postawili trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij