najnowsze-info-lodz.pl

Top Model wraca z dziewiątą edycją!

Top Model wraca z dziewiątą edycją!

24.09.2020, 12:40

Top Model to jeden z programów stacji TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku gościnnie zawita wiele znanych osób w świecie mody, czyli znane modelki, redaktorki pism, czy też światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie czternastu uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze sędziowie przyznają osobie, której predyspozycje do stania się modelem lub modelką są największe, w skutek czego taki uczestnik bezpośrednio dostaje się do domu Top Model. Za to srebrny bilet to ocena osób głosujących online, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Top Model stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to co sezon zgłasza się sporo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jury jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie poznamy, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą Top Model. konkuruje dużo interesujących modeli i modelek, w związku z tym zdecydowanie warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij