najnowsze-info-lodz.pl

W półfinałowej batalii Euro 2020 widzieliśmy niezwykłe granie! Narodowa kadra Włoch pokonała hiszpańską reprezentację i wywalczyła kwalifikację do finału tych rozgrywek!

07.07.2021, 15:40

Z całą pewnością było to genialne widowisko a piłkarscy fani którzy pojawili się na trybunach mieli bardzo dużo szczęścia, ponieważ mieli szansę śledzić ten pojedynek. Tego typu pojedynki podkreślają z jakiej przyczyny piłka nożna jest w tej chwili najatrakcyjniejszą sportową dyscypliną w Europie. W tym meczu fani piłki nożnej mieli szansę oglądać to wszystko, co w futbolu najlepsze. To zawodnicy reprezentacji narodowej Włoch strzelili pierwszego gola, ale piłkarze hiszpańskiej narodowej kadry świetnie to spotkanie zaczęli. Gracze trenowani przez selekcjonera Enrique nie mieli jednak w planach złożyć broni. Na dziesięć minut przed zakończeniem spotkania do rezultatu remisowego był w stanie doprowadzić Alvaro Morata. Sędzia tego spotkania był zobligowany do ogłoszenia dodatkowego czasu gry. O zwycięstwie musiały zadecydować karne, ponieważ podczas trwania dogrywki również nie padły bramki. Podczas konkursu rzutów karnych skuteczniejsza okazała się kadra narodowa Włoch, która zwyciężyła rezultatem 4:2 i to właśnie ona grać będzie w trakcie wieczornego wieczoru w spotkaniu finałowym mistrzostw Starego Kontynentu.