najnowsze-info-lodz.pl

W tym roku będzie premiera najnowszego PlayStation

W tym roku będzie premiera najnowszego PlayStation

21.09.2020, 15:27

Już w zeszłym roku zadeklarowano, iż w aktualnym roku Sony zaprezentuje światu swoje najnowsze dziecko, mianowicie PlayStation5. Na chwilę obecną wśród graczy dalej dobrze znana okazuje się ostatnia wersja konsoli i nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią miało być mniejsze. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli najwyższej generacji, a klienci z niecierpliwością jej oczekują.

Świeże rozwiązania technologiczne w PlayStation 5

Marka Sony nie raz pokazywała, że okazuje się pionierem wśród innych firm tego typu i umie zdziwić klientów. PS4 ustanowiła naprawdę wysoką poprzeczkę konkurentom - wszystko przez zupełnie nowatorską jakość, jakiej do tej pory nie zaoferowała inna firma. Bardzo czułe DualShocki, gierki najwyższej generacji, efekty graficzne - fani bez wątpienia umieli docenić takie wspomniane elementy oraz dzięki temu teraz PlayStation4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą do gier wszech czasów.

Jednakże na starcie ukazały się różnego rodzaju kłopoty - Japończycy zamierzali podnieść różne technologie (co rzeczywiście im wyszło), jednak premiera oraz przedpremierowe prezentacje PS4 wzbudziły mieszane odczucia. Konsumentom, przyzwyczajonym do rewolucyjnej konsoli PS3, nie w 100% pasowały chociażby pady, gdyż z początku wyglądały na bardzo niewygodne w użyciu. I tak pady przybrały zasadniczo podmieniony kształt, aczkolwiek problemem się okazał pierwszy model konsoli PS4. PS4 miała problem z grzaniem się, urządzenie było w stanie również samodzielnie się wyłączać.

Oczywiście po czasie oraz poprawach wrzucanych na bieżąco, się okazało, iż mimo wszystko Sony podąża w niezłą stronę, a wypuszczona konsola do gier posiada łatkę topowej. Aczkolwiek nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele graczy naprawdę ciepło wspomina.

Czy PS5 okaże się analogicznym przypadkiem?

Prawdopodobnie każdy człowiek i fan technologicznych nowinek z niecierpliwością oczekuje na pojawienie się najnowszej konsoli do gier. Sony powiedziało, że gierki poznane na PS4 zadziałają na najnowszej konsoli (jednakże nie podziała odwrotnie, co wielu osobom się nie spodobało). Pojawiły się już pierwsze teorie o problemach z pre orderami - rzekomo firma Sony nie wyrabia się z produkowaniem, aczkolwiek nie wiemy, czy nie są to aby tylko obłudne głosy hejterów. W Internecie ukazują się się kolejne informacje także o tym, iż PlayStation 5 posiada teoretycznie problem z jakością 4k. Jednak i w tym przypadku nie ma pewności, jak jest naprawdę. Detali dowiemy się w chwili premierowego ukazania się sprzętu, to jest dziewiętnastego listopada 2020 roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij