najnowsze-info-lodz.pl

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 08:08

Niedawno, bo 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i wciąż jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu rozmaitych mediów. To był pierwszy wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po odejściu pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się ukryć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie tabloidy zauważają, że jeśli tylko Harry i Meghan chcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też problem tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę profesjonalistów analizujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając przy tym Winfrey stronniczość a z kolei Markle używanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym oraz Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio około milion widzów. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Uwzględniając niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez dwóch zdań trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij