najnowsze-info-lodz.pl

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel już nie jest graczem Barcelony!

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel już nie jest graczem Barcelony!

22.08.2021, 08:02

Ruchy transferowe zespołów piłkarskich podczas pauzy między rozgrywkami na pewno mogą się podobać. Jednak mnóstwo kibiców nożnej piłki zaskoczyło to, co mieliśmy przyjemność zobaczyć w trakcie letniego okna transferowego. Zdawało się, że Messi Lionel będzie piłkarzem Barcy do ostatnich dni swojej kariery. Jednak pochodząca z Hiszpanii drużyna popadła w finansowe problemy i reprezentant Argentyny nie miał wyjścia, był zobligowany opuścić zespół. wicemistrz Ligue 1 jest zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana argentyńskiej reprezentacji. Zespół z ligi francuskiej zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi lukratywną ofertę umowy, którą były zawodnik FC Barcelony podpisał. na pewno przełomowa chwila w historii światowego futbolu i należy zdawać sobie sprawę z tego. Sympatycy piłkarscy od dziś będą mogli śledzić grę Lionela Messiego na francuskich boiskach. Bez cienia wątpliwości wiele osób zaciekawione będzie tym, jak zawodnik z Argentyny poradzi sobie w nowym klubie. Messi stworzy tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe i Neymar, co może dać wicemistrzowi Francji mnóstwo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij