najnowsze-info-lodz.pl

Kilku piłkarzy odstrzelonych z reprezentacji naszego kraju! Selekcjoner Sousa Paulo przedstawił w tym tygodniu kadrę reprezentacji naszego kraju na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

Kilku piłkarzy odstrzelonych z reprezentacji naszego kraju! Selekcjoner Sousa Paulo przedstawił w tym tygodniu kadrę reprezentacji naszego kraju na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

24.05.2021, 10:05

Mnóstwo chłopców, których zamierzeniem życiowym jest profesjonalna gra w futbol marzy o występie na turnieju. Nie ma wątpliwości co do tego, że piłka nożna to obecnie najbardziej znana dyscyplina sportowa na Starym Kontynencie. Chłopaki od lat młodych pod to się przygotowują, żeby kiedyś grać na największych arenach futbolu światowego. Trzeba jednakże pamiętać także, iż ścieżka do stania się piłkarzem do łatwych nie należy i wymaga wielu poświęceń. Właśnie dlatego młodzi chłopcy, którym się udało wzbudzają bardzo często zawiść oraz jednocześnie uszanowanie wśród swoich bliskich. Dwadzieścia cztery ekipy walczyć będą w mistrzostwach Starego Kontynentu, które będą startować w połowie przyszłego miesiąca. To z całą pewnością dowodzi, iż na kibiców piłkarskich czekają wielkie doznania. Turniej mistrzostw europejskich będzie grany przez równy miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości będziemy odbiorcami bardzo dużej liczby trafień oraz spotkań futbolu. Trener Sousa Paulo skonstruował listę zawodników na rozgrywki Mistrzostw Europy, i właśnie dlatego w tym właśnie felietonie z kolei mamy chęć się skupić na kadrze naszego kraju.

Prezentowanie drużyny na wielkie rozgrywki takie jak Mistrzostwa Świata lub Mistrzostwa Europy od paru dekad pobudza wśród sympatyków futbolu oraz sportowych dziennikarzy ogromne doznanie w naszym kraju. Bardzo często przytrafiały się w takich momentach sensacje, które nie wszystkim podobały się. W przypadku tych powołań było podobnie. Bez wątpienia bardzo dużym zdumieniem, gdy szkoleniowiec Paulo Sousa podał do opinii publicznej listę zawodników był brak na powołanych liście Turbogrosika, który przez wiele lat stanowił ofensywną siłę naszej reprezentacji. Gracz West Bromwich Albion od paru miesięcy nie występuje regularnie i jest to powodem głównym tego, że trener Sousa nie miał chęci powołać Kamila Grosickiego do drużyny narodowej drużyny na mistrzostwa Starego Kontynentu. Teoretycznie posiadamy niesamowicie narodową drużynę, która może walczyć o wysoki wynik na czempionacie europejskim. W takiej sytuacji zostaje nam wyczekiwać na inauguracyjny mecz czempionatu europejskiego, gdzie drużyna Polski grać będzie ze Słowaków drużyną narodową.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij