najnowsze-info-lodz.pl

Legia Warszawa przejęła lokatę pierwszą w swojej grupie po tym jak ograła Spartak Moskwa! Sensacyjny rezultat w inauguracyjnej rundzie rozgrywek Ligi Europy!

Legia Warszawa przejęła lokatę pierwszą w swojej grupie po tym jak ograła Spartak Moskwa! Sensacyjny rezultat w inauguracyjnej rundzie rozgrywek Ligi Europy!

16.09.2021, 09:01

Należy mieć świadomość tego, iż zespoły piłkarskie z Polski strasznie rzadko są w stanie zagwarantować swoim kibicom radosne odczucia w rozgrywkach europejskich. W większości przypadków zespoły z PKO Ekstraklasy w oka mgnieniu ponoszą porażki w kwalifikacjach i kończą swoją przygodę w pucharach europejskich i zostaliśmy oswojeni z tym. W trwającym w tej chwili sezonie kibice piłki nożnej z naszego kraju mogli być jednak o wiele mocniej zadowoleni z formy piłkarskich zespołów. W finalnym rozrachunku do grupowych zmagań europejskich rozgrywek dotarła wyłącznie Legia Warszawa, jednak reszta ekip podczas kwalifikacyjnych rozgrywek radziła sobie całkiem solidnie. Jednak dzisiejszego dnia mamy chęć skupić się na dyspozycji warszawskiej Legii, która w środowy wieczór rozpoczęła batalię w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej. W starciu numer jeden batalii grupowej rywalem był Spartak Moskwa, a więc naprawdę mocny klub pochodzący z Rosji.

Bardzo dużo sportowych redakcji przed tym meczem jednomyślnie uważało, iż warszawskiej Legii niesamowicie ciężko może być starać się o jakąkolwiek zdobycz punktową. moskiewski Spartak przed tym spotkaniem zdawał się oponentem znacznie silniejszym i mistrz polskiej ligi musiał się mocno postarać, aby wywalczyć co najmniej punkt w tym spotkaniu. Sytuacja podczas spotkania prezentowała się jednak inaczej, co bez wątpienia jest radosną wiadomością dla piłkarskich sympatyków z Polski. Od początku spotkania gracze szkoleni przez Michniewicza zgotowali drużynie gospodarzy i w paru sytuacjach byli bardzo blisko strzelenia gola. Na pewno piłkarze Spartaka z Moskwy byli naprawdę zadziwieni tym, w jakim stylu to spotkanie rozgrywają zawodnicy mistrza ligi polskiej. Strategia mistrza ligi polskiej okazała się niesamowicie przemyślana i mogliśmy zobaczyć w niej pomysł na to starcie. W chwili, gdy na zegarze wybiła dziewięćdziesiąta minuta spotkania wszystko wskazywało na to, że pojedynek zakończy się remisem. W doliczonym czasie gry jednak piłkarze Legii Warszawa przeprowadzili perfekcyjną kontrę, która zakończyła się trafieniem dla drużyny przyjezdnych strzelonym przez Lirima Kastratiego. Gracze Spartaka Moskwa jeszcze usiłowali ustrzelić gola wyrównującego, jednakże nie starczyło im kilku minut i to gracze mistrza ligi polskiej mogli celebrować zwycięstwo.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij