najnowsze-info-lodz.pl

Pasjonujące starcie na początku zmagań polskich rozgrywek! Wiele trafień i strata punktów Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa!

Pasjonujące starcie na początku zmagań polskich rozgrywek! Wiele trafień i strata punktów Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa!

25.07.2021, 14:10

Emocjonujące spotkanie na boisku Piasta Gliwice otrzymali okazję żeby śledzić sympatycy piłkarscy. W weekend lokalna drużyna Piasta Gliwice gościła na własnym boisku graczy Rakowa Częstochowa. Było to niesamowicie potężne zestawienie jak na otwierającą rundę najnowszego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy i rozsądnie zdać sobie sprawę z tego. Każdy wielbiciel futbolu w Polsce bez cienia wątpliwości mógł być zachwycony z oglądania takiego pojedynku. Trzeba zdawać sobie z tego sprawę, iż oba zespoły były strasznie blisko triumfu, a w tym pojedynku mieliśmy szansę zobaczyć pięć bramek. Finalnie to reprezentanci drużyny wicemistrza PKO Ekstraklasy mogli cieszyć się z pierwszego triumfu w świeżo zainaugurowanym sezonie rozgrywek polskich. Zawodnicy gliwickiego Piasta odnotowali przegraną wynikiem 2 do 3 i na premierowy triumf będą musieli wyczekiwać chociaż do następnej serii gier. W przyszłym tygodniu ich rywalami będą reprezentanci Stali z Mielca. z całą pewnością Podopieczni szkoleniowca Fornalika będą mieli chęć odkuć się po utracie punktów w premierowej serii gier kolejnego sezonu polskich rozgrywek.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij