najnowsze-info-lodz.pl

Zaskakujące zwycięstwa podziwiali sympatycy sportów kontaktowych w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

Zaskakujące zwycięstwa podziwiali sympatycy sportów kontaktowych w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

15.05.2022, 14:15

W minionym dziesięcioleciu mieszane sztuki walki stały się niesamowicie popularne u nas w kraju i nie da się tego ukryć. Należy przyznać, że pierwszymi pionierami pojedynków MMA w naszym kraju byli Kawulski oraz Lewandowski, którzy utworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Bez najmniejszych wątpliwości do tej sportowej dyscypliny sporo kibiców przyciągnęła walka Pudzianowskiego z Najmanem Marcinem przed 13-stoma laty. Zmiana sportowej dyscypliny przez najsilniejszego człowieka na świecie na MMA bez wątpienia była zaskakująca. Tym zdarzeniem podekscytowanych było sporo dziennikarzy i każdy chciał obejrzeć w ferworze walki Pudzianowskiego. W naszym kraju z upływem lat popularność mieszanych sztuk walki rosła i na skutek tego została założona federacja FAME.

W ramach federacji FAME MMA toczą pojedynki między sobą gwiazdy, które rozpoznawalne są na portalach społecznościowych. można było zobaczyć już od samego początku, iż jest gigantyczne zaciekawienie takim rywalizacją. Jeśli rozchodzi się o wykupione PPV, każda następna edycja przebijała wyniki sprzedaży. Na hali w Krakowie w minioną sobotę zorganizowana została 14 edycja Fame MMA. Sporo fascynujących starć dla swoich fanów uszykowali szefowie federacji FAME MMA. Starciem wieczoru gali FAME MMA 14 była walka pomiędzy Mateuszem "Trombą" Trąbką, a Tomaszem "Gimperem" Działowym. Poziom sportowy każdego pojedynku bardzo wysoki. Można obserwować wyższe umiejętności u poszczególnych influencerów z kolejnymi odsłonami FAME, ma wpływ na jakość spektaklu. Fani sportów kontaktowych czekali na pojedynek wieczoru, gdzie skuteczniejszy był Tromba. Najprawdopodobniej następna edycja FAME MMA będzie mieć miejsce po wakacjach. Organizacja FAME MMA na pozostałą część roku zdążyła już ogłosić wiele znanych nazwisk, które będą toczyć walki w klatce. Warto oczekiwać na kolejne edycje FAME, gdyż to jest fantastyczne show.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij